Služby pro dopravce

Stahování a vyhodnocování dat

Naše společnost nabízí novou službu pro dopravce : Stahování a vyhodnocování dat z karet řidiče a digitálních tachografů.

Celý článek...
 
Svářečské práce

Provádíme svářečské práce pod ochrannou atmosférou CO2-AR. Vařené materiály: ocel, hliník, nerez. Též provádíme kompletní svářečské práce na návěsech jak ocelových, tak hliníkových plus jejich drobné úpravy a opravy. Dále upravujeme a opravujeme lžíce na stavebních strojích (výztuhy, kompletní renovace, přestavby, výměny a opravy břitů) a jejich drobné opravy.

Celý článek...
 
Pneuservis

V dnešní době, kdy konkurence na trhu nákladních dopravců je čím dál větší, vyhrávají právě ti, jejichž partneři se na svého dopravce mohou maximálně spolehnout. Prioritou každého dopravce je mít provozuschopné vozidlo. A právě pneumatiky a s tím související kvalitně odvedená pneuservisní služba jsou z pohledu spolehlivosti na jednom z prvních míst.

Celý článek...
 
Prodej náhradních dílů

Náhradní díly jako úplný sortiment pro lehké, strední a težké nákladní automobily, též pro přívěsy a návěsy.

- Dodání po celé ČR max do 48 hodin

- 99% zboží máme skladem u našeho obchodního partnera

- Prodej pouze kvalitních originálních dílů

- Profesionální přístup a lidé s mnohaletou zkušeností v oboru

Celý článek...
 
Pronájem návěsů

Naše zkušenosti a znalosti v oboru zhodnocujeme právě pronájmem návěsů. Pokud sháníte práci pro své auto a chybí Vám návěs, rádi Vám pomůžeme. Půjčíme Vám kvalitní sklápěcí návěs i s prací...

Celý článek...
 
Oleje a maziva

Jsme distributory olejů a maziv značek Agip, Aral, BP a Castrol. Zboží dodáváme většinou do 48 hodin po celé ČR zdarma.

Celý článek...